KURUMSAL

Hakkımızda

2008 yılında cam ayna ve mobilya sektöründe 40 yıllık bilgi ve tecrübesi bulunan Muharrem ŞAHİN tarafından Değişim Cam & Ayna Dekorasyon adı altında kurulan firmamız günümüz kadar cam, ayna ve mobilya alanında bir çok üretimi bünyesinde oluşturmuştur.

Ayna Home markası adı altında dekoratif ayna, banyo aynası, duvar saatleri, duvar ayna uygulamaları, mobilya ” konsol, tv, ünitesi, sehpa vb. ” üretimlerini kendi bünyemizde profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Ürünlerimiz

 1. 1
  Dekoratif Aynalar

  Dekoratif ayna modelleri ile evinizin tarzını değiştirmek istiyorsanız aradığınız büyük boy, büyüteçli duvar ayna çeşitleri; Dekoratif ayna çeşitlerini evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Her dekorasyona uygun dekoratif ayna modelleri …

 2. 2
  Dresuar Modelleri

  Başka Hiçbir Yerde Bulamayacağınız. Farklı Tasarımlı Dresuar Takımlar ve Aynalar. Sektörün Lider Firması Ayna Home Kalite ve Güvencesi İle. En Şık Modeller. Kimsede Olmayan Tasarım. ModellerDresuar ve Ayna Takımları,

 3. 3
  Sehpalar

  Ayna Sehpa çeşitleri, zigon, TV, orta, yan sehpa modelleri; Ayna Home Kalite ve Güvencesi İle. En Şık Modeller. Kimsede Olmayan Tasarım. ModellerSehpa ve Ayna Takımları,

Misyon

Yüksek standartlı, kaliteli ürünler vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Vizyon

Müşteri istekleri ve değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ürünlerini sürekli geliştirerek müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Kalite Politikası;

Ürünlerimizin dünyaya hitap edebilecek kalitede olması, pazar payımızı artırarak dünya çapında aranılan bir marka olmak temel amacımızdır. Bu amacımızı gerçekleştirmek için personelimizin uzmanlık, bilgi ve bilinç düzeyini artırmak daha verimli çalışarak maliyetlerimizi düşürmek, tedarikçilerimizle ilişkilerimizi kalite sistemimiz doğrultusunda düzenlemek, kalite ve rekabet edebilir ürünlerimizle satışlarımızı artırmak ana hedefimizdir.

Kalite günümüzde müşteri tarafından tarif edildiğinden müşterilerimizin taleplerini doğru ve pozitif yönde değerlendirerek, mamullerimizin müşteri isteklerine tam uyumlu olması için hepimiz kalite sistemimiz içinde gerekli çabayı göstereceğiz. Belirttiğimiz amaç ve hedeflerimizi yerine getirerek kalite sistemimizin etkinliğini, sürekliliğini ve sürekli iyileştirmesini sağlayacağız. bu bizim tüm müşterilerimize sözümüzdür.

Bize Yazın

Sorularım var?

info@aynahome.com.tr

0552 217 08 66

Ümraniye – İstanbul

  Call Now Button
  AYNA HOME

  Neden Ayna Home
  Kaliteli Ürün
  Uygun Fiyat
  Zamanında Teslimat
  7/24 Çağrı Merkezi

  Cart
  ×